Programy lojalnościowe

VALDINOX to polska, nowoczesna marka naczyń kuchennych, która przez kilka lat funkcjonowania na rynku, przekonała do siebie tysiące amatorów gotowania. Dzięki swojemu przywiązaniu do solidności, funkcjonalności a jednocześnie, świeżego, nowoczesnego designu – do produktów marki VALDINOX, przekonuje się coraz więcej osób. Wychodząc na przeciw, klientom którzy oczekują więcej od swoich akcesoriów kuchennych – stworzyliśmy na przełomie lat, szereg programów lojalnościowych, dedykowanych wszystkim tym, którzy chcą być mistrzami w swoich kuchniach.

Program lojalnościowy VALDINOX Grey 2019

Funkcjonalne i efektowne naczynia kuchenne? Dla nas to nie problem – limitowana kolekcja garnków i patelni VALDINOX Grey zaskakuje nie tylko wyglądem ale również właściwościami. Nowoczesny kształt, modny szary kolor oraz rękojeść w prostej, nowoczesnej formie, zapewnią wyjątkowe doznania nie tylko estetyczne ale i kulinarne.

Zobacz więcej

Program zbieraj kody odbieraj nagrody

Każdy prawdziwy mistrz kuchni powinien być wyposażony w niezbędne akcesoria, które ułatwią mu codzienną pracę. Dzięki wyjątkowemu programowi lojalnościowemu: Zbieraj Kody Odbieraj Nagrody – kupując dowolny produkt marki VALDINOX, zbierasz określoną liczbę punktów. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów, możesz je wymienić na wysokiej jakości tekstylia kuchenne takie jak rękawice czy fartuchy kuchenne naszej marki. Dzięki nim – żadne wyzwanie w kuchni nie będzie Ci straszne.

Zobacz więcej

Program lojalnościowy Ultra

Cenisz sobie praktyczne, nowoczesne i funkcjonalne naczynia kuchenne? Poznaj specjalny program lojalnościowy marki VALDINOX oraz sieci sklepów E.Leclerc w ramach którego możesz stać się posiadaczem garnków ze stali nierdzewnej naszej marki. Zrób dowolne zakupy w wybranym sklepie E.Leclerc, odbierz naklejki promocyjne i kupuj wysokiej jakości naczynia z 50% upustem.

Zobacz więcej