Program lojalnościowy Ultra

Marka naczyń kuchennych VALDINOX powstała z myślą o tych wszystkich, którzy czerpią przyjemność z codziennego gotowania i eksperymentowania w kuchni. Filozofią naszej marki jest fakt że każdy może być mistrzem kuchni i tylko od nas zależy którą drogę wybierzemy by to osiągnąć. By móc rozwijać swoją pasję i umiejętności kulinarne – przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy dla wszystkich klientów marki VALDINOX i sklepów sieci E.Leclerc. Teraz kupując dowolne produkty w sklepach biorących udział w programie – zbierasz naklejki, dzięki którym, będziesz mógł kupić limitowane garnki nierdzewne z kolekcji Ultra z 50% zniżką. To wyjątkowa okazja na odświeżenie swojej kuchni o nowoczesne naczynia kuchenne.

Zasady programu:

1. W okresie od 1.04.2019r. do 30.04.2019r. za zakupy w wybranych sklepach E. Leclerc biorących udział w akcji, otrzymasz promocyjną naklejkę. 
2. Za każde wydane 20zł otrzymasz 1 naklejkę.
3. Przyklej naklejki na kuponie który otrzymasz w sklepie od sprzedawcy.
4. Uzbieranie 5 naklejek uprawnia do zakupu jednego produktu objętego promocją z 50% rabatem. Promocyjnego zakupu można dokonać oddając przy kasie kupon z wklejonymi naklejkami. 

 

Sprawdź katalog nagród i szczegóły programu:

 

 

 

Regulamin programu 

 

Lista sklepów biorących udział w akcji

 

 

 

Dzięki naszemu programowi możesz połączyć codzienną pasję gotowania z uzupełnieniem kuchni nowoczesne i nie dostępne nigdzie indziej naczynia kuchenne z wysokiej jakości stali nierdzewnej z kolekcji Ultra. Kolekcja ta powstała inspirując się profesjonalnymi naczyniami, używanymi przez prawdziwszych szefów kuchni. Elegancki i nowoczesny korpus wykonany został ze stali nierdzewnej, dzięki czemu garnki z kolekcji Ultra i Ultra Plus są nie tylko efektowne wizualnie ale również bardzo funkcjonalne i praktyczne. Do gotowania bez obaw możemy używać metalowych narzędzi, garnki działają na wszystkich rodzajach kuchenek – bez pokrywek można ich również używać w piekarniku. Jednym słowem – są to naczynia dla wszystkich tych, którzy czerpią przyjemność z codziennego gotowania.