Program lojalnościowy Skandic

Marka naczyń kuchennych VALDINOX powstała z myślą o tych wszystkich, którzy czerpią przyjemność z codziennego gotowania. Nie boją się nowych wyzwań w kuchni i lubią eksperymentować. By przyjemność z rozwijania swoich umiejętności kulinarnych była jeszcze większa – przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy dla wszystkich klientów marki VALDINOX i sklepów sieci E.Leclerc. Teraz kupując dowolne produkty w sklepach biorących udział w programie – zbierasz naklejki, dzięki którym, będziesz mógł kupić limitowaną kolekcję Skandic z 50% zniżką. To wyjątkowa okazja na odświeżenie swojej kuchni o nowe, solidne i eleganckie garnki, patelnie czy czajnik.

Zasady programu:

1. W okresie od 12.10.2018r. do 05.12.2018r. za zakupy w wybranych sklepach E.Leclerc biorących udział w akcji, otrzymasz promocyjną naklejkę. 
2. Za każde wydane 20zł otrzymasz 1 naklejkę.
3. Przyklej naklejki na kuponie który otrzymasz w sklepie od sprzedawcy.
4. Uzbieranie 5 naklejek uprawnia do zakupu jednego produktu objętego promocją z 50% rabatem. Promocyjnego zakupu można dokonać oddając przy kasie kupon z wklejonymi naklejkami. 

 

Sprawdź katalog nagród i szczegóły programu:

 

 

 

Regulamin programu 

 

Lista sklepów biorących udział w akcji

 

 

 

Dzięki naszemu programowi możesz połączyć codzienną pasję gotowania z uzupełnieniem kuchni nowoczesne i nie dostępne nigdzie indziej naczynia kuchenne z kolekcji Skandic. Kolekcja ta powstała inspirując się nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim designem. Korpusy naczyń wykonane zostały z aluminium, dzięki czemu są wytrzymałe i lekkie. Biały kolor w połączenie z uchwytami i rękojeściami imitującymi drewno, nadaje całej kolekcji wyjątkowej elegancji i będzie stanowić również oryginalną dekorację każdej kuchni. Każdy produkt marki VALDINOX to określona liczba punktów – wybierz więc naczynia odpowiadające Twoim potrzebom, zbieraj kody i wymień je na wyjątkowe nagrody kuchenne.