Program lojalnościowy Skandic 2019

Marka VALDINOX po raz kolejny zaprasza wszystkich miłośników gotowania do wzięcia udziału w wyjątkowym programie lojalnościowym. Produkty VALDINOX tworzymy z myślą o tych wszystkich, którzy czerpią przyjemność z codziennego gotowania, tych którzy nie boją się eksperymentować w kuchni i lubią kulinarne wyzwania.

By przyjemność z rozwijania swoich umiejętności kulinarnych była jeszcze większa – przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy dla wszystkich klientów marki VALDINOX i sklepów sieci Bricomarche. Teraz kupując dowolne produkty w sklepach biorących udział w programie – otrzymasz naklejki, dzięki którym, będziesz mógł kupić limitowaną kolekcję Skandic z 50% zniżką. 

Zasady programu:

1. W okresie od 4.03.2019r. do 30.04.2019r. za zakupy w wybranych sklepach Bricomarche biorących udział w akcji, otrzymasz promocyjną naklejkę.
2. Za każde wydane 20zł otrzymasz 1 naklejkę.
3. Przyklej naklejki na kuponie który otrzymasz w sklepie od sprzedawcy.
4. Uzbieranie 5 naklejek uprawnia do zakupu jednego produktu objętego promocją z 50% rabatem. Promocyjnego zakupu można dokonać oddając przy kasie kupon z wklejonymi naklejkami.

 

Sprawdź katalog nagród i szczegóły programu:

 

 

 

 

Regulamin programu 

 

 

Lista sklepów biorących udział w akcji

 

 

 

 

 

Dzięki naszemu programowi możesz połączyć codzienną pasję gotowania z uzupełnieniem kuchni o nowoczesne i nie dostępne nigdzie indziej naczynia kuchenne z wyjątkowej, stylizowanej na proste i praktyczne, skandynawskie naczynia – kolekcji Skandic. Korpusy naczyń wykonane zostały z solidnego a zarazem lekkiego aluminium, dzięki czemu są to naczynia bardzo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki zastosowaniu specjalnego dna, naczyń można używać na wszystkich rodzajach kuchenek – w tym indukcji. Biały kolor w połączeniu z uchwytami i rękojeściami imitującymi drewno, nadaje całej kolekcji wyjątkowej świeżości, elegancji i będzie stanowić również oryginalną dekorację każdej kuchni. Każde wydane 20zł to jedna naklejka – 5 naklejek to rabat 50% na wymarzone naczynie czy produkt z kolekcji Skandic.