Zbieraj naklejki – kupuj taniej!

Marka naczyń kuchennych VALDINOX powstała z myślą o tych wszystkich, którzy czerpią przyjemność z codziennego gotowania. Nie boją się nowych wyzwań w kuchni i lubią eksperymentować. By przyjemność z rozwijania swoich umiejętności kulinarnych była jeszcze większa – przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy dla wszystkich klientów marki VALDINOX. Tylko teraz – kupując w wybranych sklepach dowolne produkty z ich oferty – otrzymasz specjalne naklejki za każde wydane 20zł – dzięki nim, będziesz miał możliwość zakupu produktów z kolekcji Grey z 50% rabatem. 

Jak uzyskać mega rabat na naczynia Grey marki VALDINOX:

1. W okresie od 1.10.2018r. do 31.12.2018r. za zakupy w wybranych sklepach detalicznych biorących udział w akcji, otrzymasz promocyjną naklejkę. 
2. Za każde wydane 20zł otrzymasz 1 naklejkę.
3. Przyklej naklejki na kuponie który otrzymasz w sklepie od sprzedawcy.
4. Uzbieranie 3 naklejek uprawnia do zakupu jednego produktu objętego promocją z 50% rabatem. Promocyjnego zakupu można dokonać oddając przy kasie kupon z wklejonymi naklejkami. 

 

Sprawdź katalog nagród i szczegóły programu:

 

 

 

Regulamin programu 

 

Lista Sklepów Biorących Udział w Akcji

 

 

 

Dzięki naszemu programowi możesz rozwijać swoją pasję gotowania dzięki wyjątkowym, praktycznym i solidnym naczyniom z kolekcji Grey. Nowoczesny kształt i design w połączeniu z wyjątkową wytrzymałością i funkcjonalnością do gwarancja sukcesu w kuchni. Lekkie, aluminiowe korpusy naczyń, szybko się nagrzewają i dłużej trzymają ciepło, dzięki czemu przy codziennej pracy w kuchni, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Kolekcja naczyń Grey oferuje różne pojemności naczyń – garnków i patelni – co powoduje, że każdy znajdzie odpowiednie naczynie do swoich potrzeb. Wyjątkowa promocja związana z zakupem garnków czy patelni z kolekcji Grey w obniżonej cenie to wyjątkowa okazja na wymianę codziennych naczyń kuchenne – na modne, nowoczesne i funkcjonalne garnki oraz patelnie VALDINOX Grey.