Zbieraj kody – odbieraj nagrody!

Marka naczyń kuchennych VALDINOX powstała z myślą o tych wszystkich, którzy czerpią przyjemność z codziennego gotowania. Nie boją się nowych wyzwań w kuchni i lubią eksperymentować. By przyjemność z rozwijania swoich umiejętności kulinarnych była jeszcze większa – przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy dla wszystkich klientów marki VALDINOX. Teraz kupując dowolne produkty naszej marki, po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów możesz wymienić je na unikatowe tekstylia kuchenne naszej marki, nie będące w sprzedaży. 

Zasady programu:

1. Kupujesz dowolne produkty marki VALDINOX
2. Na każdym opakowaniu produktu marki VALDINOX znajduje się kod kreskowy, który wycinasz.
3. Każdy zakupiony produkt marki VALDINOX to określona ilość punktów, które zamieniasz na nagrody dostępne w Katalogu Nagród.
4. Katalog Nagród dostępny jest w oznaczonych punktach sprzedaży oraz poniżej na naszej stronie
5. Wycięte oryginalne kody kreskowe wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zamówienia nagrody przesyłasz na adres:
Altom sp. z.o.o. sp.k. ul. Roosevelta 116a, 62-200 Gniezno z dopiskiem „Zbieraj kody i odbieraj nagrody” lub dostarczasz osobiście.
6. Wybrane w formularzu nagrody wysyłamy do Ciebie na nasz koszt!
7. Program obowiązuje w terminie od 01.03 do 30.09.2018 r.

 

Sprawdź katalog nagród i szczegóły programu:

 

 

 

Regulamin programu 

 

Wydrukuj Formularz Nagród

 

 

 

Dzięki naszemu programowi możesz połączyć codzienną pasję gotowania z uzupełnieniem kuchni o wyjątkowej jakości, limitowane tekstylia kuchenne. Pomogą one rozwijać kulinarne pasje i pozwolą eksperymentować z różnymi potrawami w kuchni. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości garnków, patelni i brytfann z kolekcji Black czy Expert, których można używać również w piekarnikach – porządna łapka czy rękawica kuchenna to produkt wręcz niezbędny w kuchni. Każdy produkt marki VALDINOX to określona liczba punktów – wybierz więc naczynia odpowiadające Twoim potrzebom, zbieraj kody i wymień je na wyjątkowe nagrody kuchenne.