Program lojalnościowy Zbieraj Kody Obieraj Nagrody

Chcesz poczuć się jak prawdziwy mistrz w swojej kuchni? Dajemy Ci taką możliwość – teraz kupując dowolne produkty marki VALDINOX, zbierasz określoną liczbę punktów. Za zdobyte punkty – za darmo możesz odebrać wysokiej jakości tekstylia kuchenne, które sprawią, że codzienna praca w kuchni stanie się nie tylko łatwiejsza ale i przyjemniejsza. Kolekcję w której skład wchodzą rękawice kuchenne i fartuchy, wykonano z grubego wysokiej jakości materiału by były wytrzymałe i praktyczne, dzięki temu sprawdzą się w każdej kuchni. 

Zasady programu:

1.      Kupujesz produkty marki VALDINOX.

2.      Na każdym opakowaniu produktu marki VALDINOX znajduje się kod kreskowy, który wycinasz.

3.      Każdy zakupiony produkt marki VALDINOX to określona ilość punktów, które zmieniasz na nagrody dostępne w Katalogu Nagród.

4.      Katalog Nagród dostępny jest w oznaczonych punktach sprzedaży i na stronie www.valdinox.pl

5.      Wycięte oryginalne kody kreskowe wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zamówienia nagrody przysyłasz na adres: Altom sp. z o.o sp.k. ul. Roosevelta 116a, 62-200 Gniezno z dopiskiem „Zbieraj kody i odbieraj nagrody” lub dostarczasz osobiście.

6.      Nagrody wysyłamy do Ciebie na nasz koszt!

7.      Program obowiązuje w terminie od 01.03 do 30.09.2018r.

 

Sprawdź katalog nagród i szczegóły programu:

 

 

 

Regulamin programu 

 

Formularz nagród

 

 

 

Dzięki naszemu programowi możesz połączyć codzienną pasję gotowania z uzupełnieniem kuchni o nowoczesne i nie dostępne nigdzie indziej naczynia akcesoria. Ich prosty, nowoczesny wygląd w połączeniu z świetną jakością, gwarantują sukces w kuchni. Specjalne silikonowe elementy zastosowane na rękawicach kuchennych zapewnią pewny i bezpieczny chwyt każdego naczynia, nawet bardzo gorącego. Rozwijaj swoje umiejętności kulinarne i twórz wyjątkowe potrawy dla całej rodziny z produktami VALDINOX i zostań mistrzem w swojej kuchni.