Program lojalnościowy Grey

Lubisz gotować? Cenisz sobie jakość i funkcjonalność garnków i patelni których używasz? Program lojalnościowy VALDINOX Grey powstał z myślą o Tobie. Kolekcję garnków i patelni Grey wyróżnia nowoczesna i efektowna stylistyka, jak również ich ergonomia i praktyczność. Naczynia posiadają efektowną powłokę nieprzywierelną, non-stick zbliżoną wyglądem do kamienia, która sprawia, że możemy przygotowywać nasze ulubione potrawy na minimalnej ilości tłuszczu. Teraz kupując dowolne produkty w sklepach biorących udział w programie – zbierasz naklejki, dzięki którym, będziesz mógł kupić limitowaną kolekcję Grey z 50% zniżką. To wyjątkowa okazja na odświeżenie swojej kuchni o nowe, solidne i modne, patelnie czy garnki.

Zasady programu:

1. W okresie od 1.04.2019r. do 30.06.2019r. za zakupy w wybranych sklepach biorących udział w akcji, otrzymasz promocyjną naklejkę. 
2. Za każde wydane 20zł otrzymasz 1 naklejkę.
3. Przyklej naklejki na kuponie który otrzymasz w sklepie od sprzedawcy.
4. Uzbieranie 3 naklejek uprawnia do zakupu jednego produktu objętego promocją z 50% rabatem. Promocyjnego zakupu można dokonać oddając przy kasie kupon z wklejonymi naklejkami. 

 

 

Regulamin programu Grey dla sieci sklepów Społem

Regulamin programu Grey dla sieci sklepów Społem Poznań

Lista sklepów biorących udział w akcji

 

 

 

Dzięki naszemu programowi możesz połączyć codzienną pasję gotowania z uzupełnieniem kuchni o nowoczesne i nie dostępne nigdzie indziej naczynia kuchenne z kolekcji Grey. Jej wyjątkowy wygląd w połączeniu z świetnymi właściwościami, gwarantują sukces w kuchni. Smażenie, duszenie czy gotowanie stanie się proste i przyjemne. Rozwijaj swoje umiejętności kulinarne i twórz wyjątkowe potrawy dla całej rodziny wraz kolekcją VALDINOX Grey. Pamiętaj, każde wydane 20zł w sklepie biorącym udział w programie to 1 punkt – uzbieraj 3 punkty i kupuj wymarzone naczynia z kolekcji Grey z 50% rabatem i zostań mistrzem w swojej kuchni.