fbpx

Dlaczego Valdinox

VALDINOX to polska, nowoczesna marka naczyń i narzędzi kuchennych o wysokiej wytrzymałości, które będą w kuchni służyły przez lata. Każde jedno naczynie VALDINOX umożliwia wiele zastosowań, gwarantując zawsze doskonały efekt i satysfakcję z gotowania. Zarówno pasjonaci gotowania, jak i szefowie kuchni używają właśnie takich prostych i solidnych narzędzi kuchennych.

Valdinox – Mistrz w kuchni

Każdy mistrz potrzebuje odpowiednich narzędzi by być dobrym w swoim fachu. Nie inaczej jest w kuchni z gotowaniem. By gotowanie i eksperymenty kulinarne w kuchni były przyjemnością i przychodziły z łatwością – musimy posiadać odpowiednie garnki czy patelnie. Garnki i patelnie marki VALDINOX to wybór dla każdego kto lubi eksperymentować i czerpać przyjemność z gotowania. To jednak również bardzo praktyczne i funkcjonalne naczynia codziennego użytku. Dzięki specjalnym technologiom wytwarzania, wysokiej jakości materiałom z których zostały stworzone – są to naczynia kuchenne na lata, które sprostają najwyższym wymaganiom.

 

Grube ścianki i dno zapobiegają odkształcaniu, zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła, energooszczędność oraz doskonałe warunki do przygotowania potraw.

Konstrukcja naczyń gwarantuje pełną funkcjonalność w kuchni i ułatwia gotowanie – potrawy nie przypalają się, nie przywierają, a po skończonej pracy łatwo je wyczyścisz.

Zastosowane rozwiązania technologiczne zapewniają trwałość i bezpieczeństwo użytkowania na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych.

Wszechstronne naczynia VALDINOX pozwalają na stosowanie różnych technik gotowania i wydobycie głębi smaku, aromatu oraz charakteru dania.

Zdrowa i nowoczesna kuchnia

Szeroki wybór naczyń marki VALDINOX daje wyjątkowy komfort i swobodę w wyborze najbardziej odpowiednich garnków czy patelni. Zarówno dla profesjonalnego kucharza jaki i amatora, gotującego na codzień dla siebie i rodziny. Oferujemy różnego rozmiaru patelnie standardowe, jak i specjalistyczne jak np. patelnia do ryb, do naleśników czy patelnie podwójne. VALDINOX jednak to również wszelkiego rodzaju garnki, brytfanny czy akcesoria kuchenne. Wszystkie nasze naczynia do gotowania posiadają nieprzywieralne powłoki (non-stick) co zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania i zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Naszą ideą jest tworzenie naczyń maksymalnie praktycznych i funkcjonalnych z których można korzystać na wszystkich rodzajach kuchenek jak również w piekarniku. Marka VALDINOX powstała z pasji do gotowania.

Nad kolekcją naczyń kuchennych VALDINOX pracowali najlepsi projektanci, potrafiący zamknąć koncepcję estetyki kulinarnej w konkretnym kształcie. W ten sposób udało im się połączyć namacalne piękno z pełną funkcjonalnością, do której wszyscy przykładają dużą wagę. Zaprojektowanie kolekcji, która jest praktyczna, atrakcyjna dla zmysłów wzroku i dotyku, a przy tym przyjazna dla portfela, wymaga zastosowania odpowiednich technologii. Pozwalają one również zadbać o to, aby wszystkie produkty były bezpieczne dla użytkowników, także w perspektywie wieloletniej eksploatacji.

 

Sprawdź też metody produkcji naszych naczyń.