Korkociąg VALDINOX

Kolekcja narzędzi kuchennych VALDINOX

Kolekcja narzędzi kuchennych VALDINOX powstała z myślą o osobach, dla których kulinaria to coś więcej, niż codzienny obowiązek. Praktyczne, doskonałej jakości narzędzia będą niezastąpioną pomocą każdej kuchni.

W kolekcji narzędzi znajduje się dziadek do orzechów, wyciskacz do czosnku, otwieracz do puszek oraz otwieracz do wina.

Wszystkie narzędzia w kolekcji posiadają tradycyjny i elegancki wygląd. Wykonane zostały z trwałego stopu cynku, który gwarantuje długą i niezawodną pracę. Dzięki polerowanej powierzchni, narzędzia łatwo utrzymać w czystości. Odpowiednio wyprofilowane rączki wygodnie układają się w dłoni, zapewniając komfort w pracy. Narzędzia posiadają oczko umożliwiające powieszenie na kuchennym relingu.

 

Dziadek do orzechów
– Dziadek do orzechów posiada dwie wielkości szczelin kruszących, które umożliwiają rozłupanie różnych rodzajów orzechów.

 

 

Wyciskacz do czosnku
– Zewnętrzne wypustki wyciskacza do czosnku ułatwiają opróżnienie komory z resztek czosnku.

 

 

Otwieracz do puszek
Otwieracz do puszek posiada ostre, odpowiednio wyprofilowane ostrze, gwarantujące perfekcyjną linię cięcia, a obrotowy mechanizm pozwoli szybko i przy użyciu niewielkiej siły otworzyć każdą puszkę.

 

 

Korkociąg
Śruba zakończona poręcznym uchwytem zamontowana w otwieraczu do wina ułatwia wkręcenie w korek. Specjalna dźwignia umożliwia bezproblemowe otwarcie butelki wina, bez konieczności użycia znacznej siły.

 

 

Łyżka do lodów

Wyjątkowo solidna i nowoczesna, wykonana ze stali nierdzewnej. Dobrze leży w dłoni i oprócz wyjątkowej wytrzymałości oraz funkcjonalności jest również osobą kuchni.